1. dubna 23:22

Hugo

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Eurorébus 2009/10

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 1. prosince 2013

Eurorébus 2009/10

Eurorébus 2009/10

V pátek 11.6.2010 proběhlo v Kongresovém centru Praha celostátní finále 15. ročníku zeměpisné soutěže Eurorébus. Do finále se kvalifikovalo 165 tříd z celé České republiky. Naši školu reprezentovaly dvě školní třídy.

V kategorii ZŠ 01 ( 6. - 7. třídy) se na 44. příčce umístila třída 7.M, kterou zastupovali Matěj Krejčí, Tony Trojan a David Strnad. V kategorii ZŠ 02 (8. - 9. třídy) obsadila třída 9.M ve složení Filip Seifried, Václav Švec a Filip Šmíd 18. místo. Celostátního finále se zúčastnilo téměř 1 000 soutěžících ze základních a středních škol. V odpoledním programu přišla žáky a studenty podpořit i oštěpařka Barbora Špotáková a cestovatel Petr Horký, který se vrátil ze své poslední expedice v Grónsku. Žákům děkujeme za vzornou reptezentaci naší školy. Mgr. Emilie Křívancová.

V pátek 16.4. 2010 se v Českých Budějovicích uskutečnilo krajské kolo zeměpisné soutěže Eurorébus. Naši školu reprezentovalo 10 tříčlenných družstev ve dvou kategoriích.

V kategorii ZŠ 01 - 6. a 7. třídy se na 6. místě umístila třída 6.B a na třetím místě s postupem do celostátního kola v Praze skončila třída 7.M ve složení Tony Trojan, Matěj Krejčí a David Strnad. V kategorii ZŠ 02 - 8. a 9. třídy obsadila 2. místo třída 9.M, kterou reprezentovali Filip Seifried, Filip Šmíd a Václav Švec a v červnu také poměří své vědomosti v celostátním kole.

Blahopřejeme. Mgr. Půtová Libuše, Mgr. Křivancová Emilie, Mgr. Frühaufová Dagmar

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 30. března do 3. dubna

Pondělí 30. března

Polévka

Polévka z rybího file s opraženou houskou

První jídlo

Bramborové šišky se strouhankou, mléko ochucené, banán

Druhé jídlo

Špagety se smetanovou omáčkou z nivy, čaj, voda s citrónem

Úterý 31. března

Polévka

Polévka pohanková se sýrem

První jídlo

Kuřecí přírodní plátek, fazole s rajčatovou omáčkou, jablečný mošt, voda s citrónem

Druhé jídlo

Pečený přírodní okoun nilský, brambory vařené, dresing česnekový, mléko

Středa 1. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Čtvrtek 2. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Pátek 3. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd