11. srpna 08:09

Zuzana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Mistři republiky ve Finanční gramotnosti

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 1. prosince 2013

Mistři republiky ve Finanční gramotnosti

Mistři republiky ve Finanční gramotnosti

Ano, takovým titulem se mohou pyšnit členové družstva naší školy ve složení Filip Smrčka (9.M), Miroslav Třeštík (6.M) a Růžena Jirsová (8.M). V úterý 4.května o tom rozhodli v celostátním finále této soutěže. Finále se konalo v Kongresovém centru České národní banky v Praze.

Ve veliké konkurenci 14 krajských reprezentací se jim podařilo nejprve těsně zvítězit v semifinále a poté snad ještě těsněji zvítězili i ve finále. Byl jsem u toho a věřte, že to byla neuvěřitelně napínavá podívaná. Všem členům družstva patří velká gratulace i poděkování za vzornou reprezentaci nejen naší školy, ale i celého kraje. Motivací pro účast v příštím ročníku může být i ta skutečnost, že si každý člen vítězného družstva odvezl domů slušivý netbook.

Za přípravu družstva děkujeme paní učitelce Mgr. Lence Hejlkové. Mgr. Zdeněk Gracík.

MISTŘI REPUBLIKY VE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI, gratuluji vám k vynikajícímu úspěchu. Zasloužili jste si ho za poctivou přípravu, týmovou spolupráci i za volný čas strávený nad finančními slovníky. Celá škola je na vás právem hrdá. Filipe a Růženko, s vámi byla radost pracovat. Mgr. Lenka Hejlková.

Článek na serveru Peníze.cz, Rozhovor s vítězi, Článek ve Strakonickém deníku, Článek a video na ČT24, Článek na webu MŠMT, Přehled výsledků na stránkách soutěže

Naše družstvo získalo v krajském kole 15 bodů z 15 možných a dobrým časem si zajistilo postup do celostátního kola této soutěže. Celostátní kolo se uskuteční v úterý 4.května v Kongresovém centru České národní banky v Praze, účast na slavnostním zahájení přislíbila ministryně školství Kopicová. Propozice pro účastníky - 3 soutěžící + 1 náhradník, kterým je Daniel Kodýdek.

Naše družstvo získalo v okresním kole 1.místo a postupuje do krajského kola.

Výsledky školního kola.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a nestátní nezisková organizace FINANČNÍ GRAMOTNOST, o.p.s. vyhlásily pro školní rok 2009/2010 1. ročník celostátní soutěže "Finanční gramotnost" pro žáky základních a středních škol.

Soutěž je postupová a je určena pro žáky 6.-9.tříd. Zúčastnit se můžete ve škole nebo doma - pro školní kolo je to jedno. Pokud máte zájem a chcete si tak porovnat svoje znalosti z oblasti financí, klepněte sem. Pro vstup budete potřebovat klíč školy: sl192xs41r

Před samotnou soutěží se zobrazí malý dotazník, jehož vyplnění není povinné. Tak hurá do toho, nejlepší tři utvoří družstvo pro účast v okresním kole. Školní kolo končí 10.3. v 17,00 hod

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd