1. dubna 21:42

Hugo

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Zeměpisná olympiáda 2009/10

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 1. prosince 2013

Zeměpisná olympiáda 2009/10

Zeměpisná olympiáda 2009/10

Dva žáci naší školy postoupili do krajského kola Zeměpisné olympiády. Dne 13.4.2010 v Českých Budějovicích řešili otázky z praktického zeměpisu, také úlohy za pomoci atlasů a třetí část bez atlasů. V kategorii A se na 9. místě umístil Jakub Marek ze 6.B, v kategorii C na 5. místě Filip Seifried. Kompletní výsledková listina. Blahopřejeme. Mgr.Libuše Půtová, Mgr.Dagmar Frühaufová.

Ve středu 17.3.2010 pořádala naše škola okresní kolo zeměpisné olympiády. Celkem se jí zúčastnilo 25 žáků z devíti škol strakonického okresu. Do krajského kola postupují první dva v každé kategorii. V kategorii A se na druhém místě umístil Jakub Marek ze 6.B, v kategorii B obsadila Alena Košáková ze 7.A 4. místo a v kategori C s převahou zvítězil Filip Seifried ze třídy 9.M. Jakubovi a Filipovi přejeme hodně štěstí 13. dubna v krajském kole v Českých Budějovicích. Všem třem děkuji za předvedené znalosti a reprezentaci naší školy. Mgr. Emílie Křivancová

Ve středu 24.2.2010 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo 85 žáků ve třech kategoriích.Vítězem v kategorii A je Marek Jakub ze 6.B, na druhém místě skončil Mikeš Vojtěch ze 6.C a třetí místo obsadil Weinar Michal také ze 6.C. V kategorii B první tři místa obsadili: Košáková Alena ze 7.A, Kortus Jakub ze 7.B a Vávra Lukáš ze 7.A. V kategorii C jsou na prvních třech místech žáci 9.M: Seifried Filip, Švec Václav a Šmíd Filip. Výsledkové listiny jednotlivých kategorií: A, B, C.

Do okresního kola, které se bude konat ve středu 17.3.2010, postupují pouze první z každé kategorie. Všem soutěžícím děkujeme za účast a prokázané znalosti.Mgr. Frühaufová Dagmar, Mgr. Křivancová Emilie, Mgr. Půtová Libuše.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 30. března do 3. dubna

Pondělí 30. března

Polévka

Polévka z rybího file s opraženou houskou

První jídlo

Bramborové šišky se strouhankou, mléko ochucené, banán

Druhé jídlo

Špagety se smetanovou omáčkou z nivy, čaj, voda s citrónem

Úterý 31. března

Polévka

Polévka pohanková se sýrem

První jídlo

Kuřecí přírodní plátek, fazole s rajčatovou omáčkou, jablečný mošt, voda s citrónem

Druhé jídlo

Pečený přírodní okoun nilský, brambory vařené, dresing česnekový, mléko

Středa 1. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Čtvrtek 2. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Pátek 3. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd