17. srpna 11:35

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » 9. A proplula úspěšně do finále

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 9. srpna 2022

9. A proplula úspěšně do finále

9. A proplula úspěšně do finále

S koncem školního roku je spojen tradičně školní výlet. O víkendu se proto naše třída sešla v kempu ve Střelských Hošticích, odkud nás hned druhý den čekala celodenní plavba po dříve zlatonosné řece Otavě.

Počasí bylo parádní! Naladění 4-5členné posádky energicky podpořilo skoro bezchybné pádlování a skoro žádné rifty – není divu, když na každém raftu byl kapitán a kormidelník v jedné osobě z řad učitelského sboru. Adrenalinové zážitky z vodních hrátek někoho přiváděly k šílenství a vyčerpanosti, jiné k nezapomenutelným zážitkům i ke znovuzrození.

Užili jsme si vícedenní výlet naplno, a to i v pondělí 13. a v úterý 14. června, kdy plavba pokračovala. Možná síly ubývaly, ale zápal nikoliv.

33 kilometrů na vodě, 18 kilometrů po nohou na souši, tisíce minut smíchu a bezbřehé vzpomínky, které nám budou připomínat, že jsme super třída – vždyť jsme měli s sebou „duhového Číňana, matku Terezu II i Duffa“.

Děkujeme rodičům, kteří za námi mohli přijet, přijeli a poseděli. Konkrétně pak paní Hanušové za dovoz chlazených nápojů s vitamínovými bombami, paní Bendové za subtropickou osvěžující odměnu i energickou chuťovku, paní Rosolové za sladkou kulinářskou tečku a panu Havránkovi za přesun našich osobních klenotů zpátky domů.

Nesmíme zapomenout poděkovat ani našim učitelům – skvělému koordinátorovi se znaky paní Colombové a hlavnímu kapitánovi neztroskotatelného plavidla panu Martínkovi, bojovnici do posledního dechu a nepostradatelné ošetřovatelce paní Němejcové, naší všeobjímající a nic nevzdávající paní asistence Vachuškové i zraněnému panu učiteli Pavlovičovi, který na nás myslel a strádal bez naší přítomnosti jako my bez něj.

Největší dík patří ale panu třídnímu Němcovi, který se nebál vstoupit do tak rozbouřené řeky našich životů ve dne i v noci a vzal nás všechny na top výlet s velkým V. Budete nám chybět.

9. A

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd