17. srpna 12:46

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Muzeum zlata a TEPfactor

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 9. srpna 2022

Muzeum zlata a TEPfactor

Muzeum zlata a TEPfactor

V úterý 7. 6. 2022 se třídy 6. M (s paní učitelkou Oberreiterovou a paní asistentkou Lávičkovou), 8. A (s paní učitelkou Mandryszovou) a 8. M (s paní učitelkou Němejcovou) vydaly na školní výlet. Dopoledne jsme navštívili Muzeum zlata v Novém Kníně. Prohlídka byla zpestřena šifrovačkou v blízkém okolí novoknínského náměstí, kterou jsme kvůli vytrvalému dešti spíše proběhli, ale úspěšně vyluštili. Nicméně jsme přeci jen muzeum trochu přetrpěli, neboť naše myšlenky se již upíraly k blížícímu se dobrodružství ve sportovně zábavním parku.

A dočkali jsme se! TEPfactor byl rozhodně zábavnější. Ve 3 – 5členných týmech jsme luštili a plnili úkoly zaměřené na zručnost, sílu, logiku a trpělivost. Jednotlivá stanoviště byla originální. Něco jsme zvládli napoprvé, jinde nás první nezdar neodradil a opakovanými pokusy jsme se snažili zdolat všechny výzvy. Po třech hodinách zábavné ale i vyčerpávající týmové spolupráce jsme se vydali zpět domů. V TEPactoru se nám moc líbilo a všichni jsme si to užili.

třídní kolektiv 8. M

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd