17. srpna 12:32

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Přivezli jsme další trofej z Bludiště

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 14. června 2022

Přivezli jsme další trofej z Bludiště

Přivezli jsme další trofej z Bludiště

Již po čtvrté jsme 17. 5. 2022 soutěžili v televizním studiu Déčko v Ostravě v pořadu Bludiště. Náš tým ve složení Apolena Klejnová – kapitánka, Michaela Kokrdová, Elen Krejčová a Metoděj Císař vybojoval k pěti zlatým Bludišťákům z minulých let bronzového Bludišťáka roku 2022. Soutěžící podali vynikající výkony ve znalostech, na lanech i laserech. Bravurní spolupráce na balancovníku byla příkladem pro ostatní soutěžící. Tým byl doplněn skvělým publikem, složeným z vybraných žáků z různých tříd za odměnu.

Soutěž byla spojena s pětidenním putováním po krásné Moravě. Navštívili jsme Brno – kasematy, Olomouc, Rožnov – skanzen, vystoupali jsme k soše Radegasta a své znalosti doplnili v ostravské techmánii. Celé putování jsme zakončili v polském Těšíně.

Děkuji sponzorům a vedení školy, že jsme konečně rozhýbali děti po dlouhé covidové přestávce a dopřáli jim neskutečné zážitky, dětem za vzornou přípravu a reprezentaci školy a učitelům K. Brabcové a J. Němcovi za velmi vydatnou pomoc při realizaci náročné akce.

Za celý tým Hana Šimková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd