17. srpna 13:37

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Krásy Českého krasu

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. června 2022

Krásy Českého krasu

Krásy Českého krasu

Ve středu 11. května se třídy 6. B (s panem učitelem Němcem), 6. D (s paní učitelkou Neubauerovou) a 6. M (s paní učitelkou Oberreiterovou a paní asistentkou Lávičkovou) vypravily načerpat přírodní jedinečnosti chráněné krajinné oblasti ve Středočeském kraji.

Doprava nabrala hned od začátku zpoždění, my jsme si však krátili čekání hudbou a tancem, protože jsme si nechtěli nechat exkurzi zkazit. Nakonec vše dobře dopadlo, a dokonce i počasí nám přálo. Azurové nebe se nádherně odráželo od lomu Velká Amerika i od jeho menších souputníků, v Koněpruských jeskyních jsme se zchladili a obdivovali krápníkovou výzdobu i slyšeli symfonických třepot nočních letounů. Na konci nemohla chybět gastronomická odměna, kterou ani Hans Hagen nestihl odcizit.

Josef Němec

Fotografie z exkurze k naleznutí zde.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd