17. srpna 12:42

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Štafety i na kraji bodovaly

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. června 2022

Štafety i na kraji bodovaly

Štafety i na kraji  bodovaly

Z okresního kola Štafetového poháru se naši sportovci probojovali na krajské kolo v Táboře, kde si v úterý museli poměřit své běžecké dovednosti s dalšími 12 školami. Ani v této konkurenci se neztratili a vyběhali si po sečtení časů štafet 8 x 100 m 1. – 3. třída, 8 x 100 m 4. – 5. třída a 8 x 200 m 1. – 5.třída krásné 3.místo. Gratulujeme!

Vedle štafet probíhaly individuální závody ve skoku z místa a hodu medicinbalem. Zde patří obrovská gratulace Denise Kouřimové z 5.B, která si vybojovala 1. místo v hodu a Elišce Frkové z 3.C, která všem ostatním děvčatům odskočila opět na 1.místo.

Ve štafetách reprezentovali naši školu tito žáci: 1. - 3. třída: Barbora Šefčíková, Julie Žáková, Martin Zoubek (2.A), Šimon Šťastný (3.A), Eliška Frková, Lucie Vlasáková, David Částka, Tomáš Frček (3.C), Eliška Halounová, Roman Peterka (3.D) 4. – 5. třída: Julie Fiche, Jan Jůzek (4.A), Josefína Řeřichová (4.D), Ondřej Sajfríd (5.A), Denisa Kouřimová, Lucie Němejcová, Oliver Novák (5.B), Daniel Částka (5.C)

Foto ZDE.

Děkujeme za úžasné výkony a společnou práci celého družstva. Ilona Prušáková, Petra Janečková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd