17. srpna 12:15

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » S kolem v plné polní

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 1. června 2022

S kolem v plné polní

S kolem v plné polní

Po třech letech absence, z důvodu situace kolem nemoci způsobené jedním koronavirem, jsme se vydali na výběrový cykloturistický kurz s 8. ročníky. Ve dnech 2. – 4. května nás v sedle čekalo putování za krásami Prácheňska. Naší základnou byla Škola v přírodě ve Střelských Hošticích, kde se o nás na výbornou starali a odkud jsme vyráželi na naše cyklistické výlety.

Ačkoliv prognóza májového počasí byla nepříznivá, slunce a teplo se nám nevyhnulo a srážek nás moc nedostihlo. Navíc bezmála 130 kilometrů leckdy s vlněným terénem, žádná vážná zranění, opékání u řeky Otavy, sušická gastronomie, adrenalinový výhled i skoro hororová noc…vzpomínky na kurz, který do zdárného konce dovedla hlavní vedoucí i cyklistická královnapaní učitelka Němejcová – se dvěma cyklistickými bodyguardypanem učitelem Němcem a Pavlovičem.

Děkujeme všem za skvělé zážitky i sportovní vyžití a těšíme se na další sportovní akce.

Za účastníky Josef Němec

Fotogalerie z cykloturistického kurzu najdete zde.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd