17. srpna 13:25

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Sůl nad zlato na rakouský způsob

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 23. května 2022

Sůl nad zlato na rakouský způsob

Sůl nad zlato na rakouský způsob

Pohádku, kterou všichni známe, zakusila třída 9. A, 9. C a výběr dobrovolníků z 9. B, 9. M a 7. M v úterý 26. dubna v praxi. Prostřednictvím cestovní kanceláře Ciao a pana Havla vyrazila skupina do rakouského Solnohradska, kde se sklouzla po nejhlubší podzemní skluzavce do hlubin stále aktivního dolu na sůl kamennou. Užila si prohlídku města, které je zapsáno na seznamu UNESCO, Hallstatt u stejnojmenného jezera, vystoupala na vyhlídku na horskou scenérii, ochutnala typické pochoutky a projela se po jednom z nejkrásnějších ledovcových jezer Wolfgangsee.

Děkuji paní učitelce Jirkové i paní asistence Vachuškové za pomoc i doprovod. Zároveň velký dík patří i panu Havlovi, který zajistil příjemný doprovod i bezstarostný průběh celé exkurze.

Josef Němec

Fotografie z akce jsou naleznutí ve fotogalerii zde.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd