17. srpna 12:16

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Krajské kolo Astronomické olympiády opět s úspěchem

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 17. května 2022

Krajské kolo Astronomické olympiády opět s úspěchem

Krajské kolo Astronomické olympiády opět s úspěchem

Krajského kola astronomické olympiády se letos zúčastnilo 10 žáků naší školy a všichni se stali úspěšnými řešiteli. V kategorii starších si nejlépe vedl Ríša Polanka (9.M), který obsadil 7. místo. Jen těsně za ním skončila Marika Kouřimová (8.M). Další pěkné umístění získaly Žaneta Rozhonová a Adéla Vurbsová (obě 9.M) - 14. a 15. místo. V kategorii žáků 6. - 7. ročníku zazářila na 10. místě Gabriela Hynková (7.M). Svým zájmem a znalostmi přispěli naši žáci ze specializovaných tříd k pestré mozaice úspěchů školy. Patří jim za to dík. František Jáchim

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd