17. srpna 12:22

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Krajské kolo astronomické olympiády - úspěch jako vždy

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 1. května 2022

Krajské kolo astronomické olympiády - úspěch jako vždy

V letošním roce se krajského kola astronomické olympiády účastnilo deset žáků naší školy. Neučinili tak marně, neboť se všichni stali úspěšnými řešiteli. V kategorii starších žáků se na 7. místě umístil Ríša Polanka (9.M) a těsně za ním Marika Kouřimová (8.M). O 14. místo se dělí Žaneta Rozhonová a Adéla Vurbsová (obě také z 9.M). V kategorii žáků 6. - 7. tříd obsadila krásné 10. místo Gabriela Hynková (7.M). I tímto žáci ze specializovaných tříd přispěli k velmi pestré mozaice úspěchů naší školy. František Jáchim

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd