17. srpna 12:09

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Stonožkový týden na Dukelské

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 13. května 2022

Stonožkový týden na Dukelské

Stonožkový týden na Dukelské

Před Velikonocemi na naší škole proběhl tradiční Stonožkový jarmark. Prodeji dětských výrobků předchází obrovské množství práce. Nejdříve to chce nápad, co vyrobit. Samotné vyrábění stojí velké úsilí dětí i pedagogů, kteří nezřídka tráví svůj čas doděláváním a opravováním, aby se výtvory líbily a prodaly. Děti se pak těší, až svůj výrobek na jarmarku uvidí a za připravené korunky zakoupí :) Další událostí, která ke Stonožce v posledních letech patří, je koncert školních pěveckých sborů v kostele svaté Markéty. Ve středu 20.dubna své pěvecké umění předvedly děti z Čestic, Štěkně a Dukelské. Na koncertu také zazpíval sbor pedagogů a přátel naší školy, který si říká PePř. V letošním roce se do Stonožkového týdne zapojila také dukelácká družina, která Stonožce věnovala výtěžek z Velikonočních prodejních trhů. Celkem se vybralo 37.949 korun. Peníze budou poslány na konto Stonožky a Charity ČR Strakonice. Všem, kteří se na stonožkových akcích podílejí, patří velký dík. D.Petříková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd