17. srpna 11:34

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Stříbro putuje na Dukelskou

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 10. května 2022

Stříbro putuje na Dukelskou

Stříbro putuje na Dukelskou

Ve středu 13.4. se žáci naší školy zúčastnili závodu Štafetový pohár. Závodníci museli prověřit své dovednosti v běhu na 8x100m, 8x200m a dále ve skoku z místa a v hodu medicinbalem. Štafety byly úspěšné a získaly 2x zlato a 2x stříbro. Složení štafet bylo: 1. – 3. třída: Julie Žáková (2.A), Šimon Šťastný (3.A), Eliška Frková, Lucie Vlasáková, David Částka, Tomáš Frček (3.C), Eliška Halounová, Roman Peterka (3.D). 4. – 5. třída: Julie Fiche, Jan Jůzek (4.A), Denisa Kouřimová, Lucie Němejcová, Oliver Novák, Jakub Šamánek (5.B), Daniel Částka (5.C), Beáta Brandová (5.D). Ve skoku a hodu se na „bednu“ probojovali tito žáci: Eliška Halounová v hodu i skoku, Eliška Frková ve skoku, David Částka v hodu, Lucie Němejcová a Daniel Částka ve skoku, Denisa Kouřimová a Jakub Šamánek v hodu. Všem moc gratulujeme a děkujeme za velkou bojovnost, vzájemné fandění a hlavně společnou práci družstva. Poděkování patří i paní učitelce Němejcové za výbornou organizaci závodů a panu učiteli Sosnovi a děvčatům z 8.M, kteří byli profesionální podporou závodů. Foto ZDE. Ilona Prušáková, Petra Janečková.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd