17. srpna 13:23

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Okresní kolo matematické olympiády - kategorie osmých tříd - MO8, sedmých tříd - MO7 a šestých tříd - M06

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 10. května 2022

Okresní kolo matematické olympiády - kategorie osmých tříd - MO8, sedmých tříd - MO7 a šestých tříd - M06

Okresní kolo matematické olympiády - kategorie osmých tříd - MO8, sedmých tříd - MO7 a šestých tříd - M06

V úterý 12.4.2022 proběhlo na naší škole okresní kolo matematické olympiády, kategorie MO8. Celkem se zúčastnilo 14 soutěžících z pěti škol a nejvyšší možný počet bodů byl 18. 1. místo obsadil s plným počtem bodů Jakub Klicnar ze ZŠ a G Vodňany. 2. místo patří Veronice Bergerové ze ZŠ Povážská Strakonice, která získala 14 bodů, a Marice Kouřimové ze ZŠ Dukelská Strakonice patří 3. místo. Ta získala 13 bodů .

Dalšími úspěšnými řešiteli, tedy žáky s počtem bodů 9 a více, se stali se shodným počtem 11 bodů Ivana Kloudová z gymnázia Strakonice a David Ochotný ze ZŠ TGM Blatná.

Výhercům blahopřeji a všem ostatním děkuji za účast.

Přidávám výsledky olympiád MO7 a MO6.

V kategorii sedmých tříd se z 21 soutěžích na 1. místě umístila s počtem čtrnácti bodů Alžběta Holá ze ZŠ Dukelská Strakonice, 2. místo obsadil Jiří Frýzek z gymnázia Strakonice a rovněž z gymnázia Strakonice je i Eliška Rýdlová, která skončila na 3. místě. Z ostatních soutěžících nepatří nikdo mezi úspěšné řešitele.

Kategorie M06, ve které soutěžilo 24 žáků, má hned dvě první místa, která patří Markétě Kunclové ze ZŠ FLČ Strakonice a Kateřině Zemanové z gymnázia Strakonice. Druhé místo obsadil Vojtěch Bardoděj ze ZŠ Dukelská Strakonice a třetích míst bylo hned osm. Z našich žáků mezi ně patří B. Kovářová a A. Blažková. Další úspěšní řešitelé byli jenom dva, ale jeden z nich, L. Matějka, je rovněž žákem naší školy.

I žákům těchto dvou kategorií patří poděkování za reprezentaci naší školy.

Mgr. Hana Vojtová - garant okresního kola matematické olympiády.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd