17. srpna 11:37

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » S češtinou do krajského kola

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 13. dubna 2022

S češtinou do krajského kola

Ve čtvrtek 31. 3. 2022 se konalo okresní kolo olympiády z českého jazyka. Naše škola měla hned tři želízka v ohni, a to Mariku Kouřimovou z 8. M, Elen Krejčovou z 9. D a Jindřicha Skaláka z 9. M. Soutěžící museli předvést své znalosti nejen z mluvnice, ale také ukázat, jak zdatní jsou ve slohu. A povedlo se. Elen Krejčová se umístila na krásném děleném 2. a 3. místě, čímž si zajistila postup do krajského kola, které se uskuteční 25. 4. 2022 v Českých Budějovicích. Marika a Jindřich sice na medaile nedosáhli, ale i tak reprezentovali naši školu víc než důstojně. Všem třem patří náš velký dík a Elen přejeme pevné nervy a hodně zdaru v krajském kole. Mgr. M. Jílková a vyučující českého jazyka

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd