17. srpna 13:09

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Matematický klokan - kategorie Kadet a Benjamín

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 26. dubna 2022

Matematický klokan - kategorie Kadet a Benjamín

Matematický klokan - kategorie Kadet a Benjamín

V pátek 18.3.2022 se na naší škole konala matematická soutěž s názvem Matematický klokan. Přináším výsledky kategorie Kadet, ve které soutěžili žáci a žákyně osmých a devátých tříd. Celkem 57 soutěžících.

Na 1. místě se umístil Kryštof Brand z 9.M, který získal 90 bodů. 88 bodů získal a na 2.místě se umístil Vítek Mikeš z 8.M a 3. místo patří Barboře Helmové opět z 9. M, s počtem bodů 85. Pomyslnou bramborovou medaili získali, se shodným počtem 80 bodů, Filip Poisl z 8.B a Marek Sokol z 9.M.

Přidávám ještě jména výherců kategorie Benjamín. Plný počet bodů, tedy 120, získal a na 1. místě se umístil Lukáš Pojsl ze 7.M. Richard Kozák ze 7.M obsadil 2.místo s počtem bodů 106. Se shodným počtem bodů, 85, obsadili bronzovou příčku Vojtěch Bardoděj ze 6.A a Anna Řeřichová ze 7.M.

Výhercům blahopřejeme a všem děkujeme za účast.

Mgr. Hana Vojtová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd