17. srpna 12:13

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Pomoc Ukrajině

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 19. dubna 2022

Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině

Vážení rodiče, milí žáci,

jak všichni víte, dění na Ukrajině se vyhrotilo a přináší mnoho bolesti a utrpení pro její obyvatele.

Tato situace nám není lhostejná, a proto jsme se rozhodli, že ukrajinské občany podpoříme finančním darem. Uspořádáme v našich řadách, učitelé, asistenti pedagoga a ostatní zaměstnanci školy, finanční sbírku na podporu občanů Ukrajiny.

Tyto peníze pak pošleme organizaci Charita Česká republika, a to na její transparentní účet – Charita pro Ukrajinu. Finanční sbírka proběhne ve středu a ve čtvrtek. Pokud by se chtěl někdo z vás k této akci připojit, bude to možné do zapečetěné kasičky ve vestibulu školy ve středu a čtvrtek od 9.30 – 16.00 hod. U kasičky bude nepřetržitě přítomen pracovník školy.

Zároveň bychom vás všechny rádi pozvali na charitativní akci, kterou pořádáme v rámci spolupráce s Hnutím na vlastních nohou Stonožka. Tato akce se jako vždy bude skládat ze dvou částí – stonožkový jarmark, který proběhne od 12. – 13. 4. 2022 ve vestibulu školy, vždy od 8.00 do 12.00 hod. Zde si budete moci zakoupit výrobky našich žáků a učitelů. O týden později, 20. 4. 2022 od 16.30, proběhne koncert školních pěveckých sborů v kostele sv. Markéty ve Strakonicích.

Vybrané peníze z této akce rozdělíme na dvě poloviny. Část opět pošleme na pomoc občanům Ukrajiny přes organizaci Charita Česká republika a druhou na konto Hnutí na vlastních nohou Stonožka, které v letošním roce finančně podpoří dětské oddělení Fakultní nemocnice Plzeň.

Vaši učitelé, asistenti pedagoga a provozní zaměstnanci školy.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd