17. srpna 12:59

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Konec testování a trasování

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 14. března 2022

Konec testování a trasování

Konec testování a trasování

Vážení rodiče, milí žáci,

mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR se od 19.2. 2022 ruší screeningové testování. Týká se jak žáků, tak zaměstnanců. Podrobnější informace najdete ZDE.

Testování realizované v pondělí 14. 2. tedy bylo poslední. Doufejme, že nadlouho, nejlépe natrvalo. Děkuji všem za ochotu a trpělivost. Jen díky tomu jsme uplynulé období úspěšně zvládli.

Nově zákonní zástupci již nejsou povinni od 19. 2. 2022 nahlašovat škole pozitivní PCR test. Pro školu se ruší povinnost informovat KHS o pozitivním testu žáka a zároveň i předávání seznamu žáků KHS, kteří byli určeni jako rizikový kontakt.

Nadále však zůstává v platnosti povinnost nošení ochranných prostředků nosu a úst ve společných prostorách a stále platí zákaz vstupu osob s příznaky respiračního onemocnění do školy.

Na závěr bych chtěl za všechny učitele popřát našim žákům, aby si nadcházející jarní prázdniny užili, a to jak na sněhu, tak i bez něj. Třeba i doma v teple s knížkou. Prostě pohodově.

Rudolf Prušák, ředitel školy

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd