17. srpna 13:29

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Projekt 72 hodin v 7.D

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 3. prosince 2021

Projekt 72 hodin v 7.D

Projekt 72 hodin v 7.D

Naše třída se zapojila do výzvy 72 hodin a zkusili jsme si 3 dny bez technologií a úklid okolí naší školy. Místo učení jsme si vzali pytle a rukavice, rozdělili se do skupin a každý z nás dostal úsek v okolí naší školy. Zrovna ten den před naší školou někdo rozházel ubrousky, které byly úplně všude, takže jsme měli hodně práce. Sebrali jsme úplně všechno, co jen šlo a docela nás to i bavilo. Nejčastější nálezy byly cigarety, roušky, láhve a pytlíky od bonbónů a chipsů. Ale objevili jsme také netradiční nálezy, třeba textilní rukavice, plastové hračky, konkrétně hrací pistole a ponožky. Pomáháme, protože chceme udělat svět lepší.

Fotky z akce zde

Nikita Fundová, Lucie Kálalová za 7.D ZŠ Dukelská Strakonice

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd