13. srpna 07:10

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Přijímací řízení 9. ročník

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. července 2020

Přijímací řízení 9. ročník

Přijatí žáci odevzdají vyplněný zápisový lístek do pěti pracovních dnů od zveřejnění výsledků. Jím potvrzujete úmysl studovat od září právě na této škole.

Nepřijatí žáci mohou podat do třech pracovních dnů od doručení rozhodnutí žádost o vydání nového rozhodnutí. Je to letos místo odvolání. Nebuďte smutní, v seznamech nepřijatých dochází i k velkým posunům, protože jste si všichni podávali dvě přihlášky. Na uvolněná místa jsou přijímáni další uchazeči. Pokud jste přijati pouze na druhou školu, odevzdejte tam zápisový lístek a na první školu podejte žádost o nové rozhodnutí. Zápisový lístek lze vzít jednou zpět v případě úspěšného nového rozhodnutí na první zvolené škole.

19.6. jsem celé dopoledne ve škole v kanceláři výchovného poradenství k dispozici, můžete mě kontaktovat přes Komens i na telefonním čísle 720102925. Mgr. Lenka Hejlková Formulář žádosti ke stažení

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd