13. srpna 08:25

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Pozvánka pro žáky 2. stupně

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. července 2020

Pozvánka pro žáky 2. stupně

Pozvánka pro žáky 2. stupně

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě rozhodnutí Vlády ČR bude umožněna od 8. do 30. 6. 2020 realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky 2. stupně základních škol.

Na základě epidemiologické situace MŠMT doporučilo, aby charakter těchto aktivit byl občasný a krátkodobý a nadále má být kladen největší důraz na vzdělávání žáků na dálku. Tyto hodiny mají sloužit ke konzultacím, třídnickým hodinám, socializačním aktivitám, vyzvednutí školních potřeb, odevzdání učebnic, atd. Nepůjde tedy o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u 1. stupně základních škol, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin. Účast žáků bude dobrovolná.

Podrobnosti vám zašlou 29. 5. 2020 třídní učitelé prostřednictvím systému Komens.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd