13. srpna 08:17

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Radost z krajského kola astronomické olympiády

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. července 2020

Radost z krajského kola astronomické olympiády

Radost z krajského kola astronomické olympiády

Zřejmě jedinou soutěží, u níž letos proběhlo krajské kolo, byla astronomická olympiáda. Ačkoli postupujících žáků v kraji bylo velmi mnoho, většina z nich s omezením činnosti škol omezila i svoje soutěžní snahy. Je ctí naší školy, že mezi zúčastněnými žáky krajského kola byla ta naše zastoupena nejvíce. A naši mladí astronomové zapracovali opravdu dobře. V kategorii žáků 6. a 7. ročníků si nejlépe vedl Mikuláš Smetana (8. místo), svoje výborné znalosti uplatnil i Ríša Polanka (10. místo) s Adélou Vurbsovou (16. místo). Ti starší, z 9. ročníku, drželi spolu a jakoby se na pořadí domluvili: Ruda Prušák 7. místo, Darek Štrob 8. místo, Vítek Kotál 9. místo. Činností našich úspěšných soutěžících je naše škola alespoň v blízkém vesmíru známa. Za to jim patří poděkování. František Jáchim

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd