11. srpna 08:23

Zuzana

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Bakaláři – Otázky a odpovědi

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 6. července 2020

Bakaláři – Otázky a odpovědi

Bakaláři – Otázky a odpovědi

Otázka: Nejde se mi přihlásit a přihlašovací jméno a heslo je správné, přesto mi to píše: Špatný login nebo heslo.

Řešení 1: Nejspíše jste se přihlásili na Bakaláře jiné školy. Otevřete si Bakaláře přes naše stránky www.dukelska.strakonice.cz vlevo dole pod panelem Navigace - sekce Odkazy > Bakaláři.

Řešení 2: Pokud se přihlašujete na mobilním zařízení, stává se, že se vám mobilní zařízení snaží tzv. "pomoci" a za tečku automaticky napíše mezeru (např. "z. novot1111"). Přihlašovací jméno ale žádnou mezeru neobsahuje ("z.novot1111"). Vymažte mezeru a pokuste se přihlásit znovu.

- - - -

Otázka: Nejde mi odeslat domácí úkol jako příloha.

Řešení 1: Příloha je omezena na velikost souboru 4 MB. Pokud jste vyfotili domácí úkol pomocí telefonu, může se stát, že tento obrázek bude mít vetší velikost než 4 MB. Pokuste se na telefonu nastavit nižší kvalitu fotoaparátu a pokus opakovat.

Řešení 2: Pomocí přílohy nelze posílat spustitelné soubory ani archivy (exe, zip, rar apod.) Prosím pošlete přílohu v jiném formátu (např. pdf, jpg, jpeg apod.)

- - - -

Otázka: Na úkol nejde odpovědět (není tam šipka na konci řádky).

Řešení: Nejspíše ten, kdo zadával domácí úkol, nezvolil možnost elektronického odevzdání. Kontaktujte příslušného vyučujícího. Nebo domácí úkol prohlížíte v mobilní aplikaci, v té bohužel odevzdat DÚ nejde.

- - - -

Otázka: Odpovídání na zprávy Komens.

Řešení: Pokud chcete odpovědět příslušnému vyučujícímu, použijte prosím první šipku (zatočenou doleva). Rovná šipka doprava slouží pro přeposlání a zpráva přijde pouze ředitelství a nikoli vyučujícímu.

- - - -

Otázka: Jak poznám, že jsem odevzdal DÚ v pořádku?

Řešení: Pokud chcete zkontrolovat odeslaný úkol, je třeba kliknout na šipku či obálku na konci řádku s úkolem. Poté se přepnout na "Číst konverzaci". Jedna zpráva v konverzaci je váš odevzdaný úkol (včetně přílohy, která je jako odkaz pod zprávou).

- - - -

Otázka: Mohu odevzdat DÚ přes mobilní aplikaci?

Řešení: Bohužel mobilní aplikace neumožňuje odevzdání DÚ :(. Pouze pokud v mobilním zařízení otevřete webový prohlížeč a přihlásíte se do webové aplikace.

- - - -

Otázka: Do emailu mi přijde upozornění, že mám v Bakalářích novou zprávu, ale v Komens nic není.

Řešení: Zkuste prohlédnout i sekci Domácí úkoly. Upozornění se nemusí týkat pouze zpráv v Komens.

- - - -

Pokud byste se setkali s jiným problémem, neváhejte mne kontaktovat přes Komens, nebo na telefon 723 038 482.

Tomáš Novotný

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd