9. dubna 14:37

Dušan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Krajské kolo ruské olympiády

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 27. března 2020

Krajské kolo ruské olympiády

Krajské kolo ruské olympiády

6. března 2020 proběhlo krajské kolo olympiády v ruském jazyce. Již v únoru v okresním kole jsme dosáhli vynikajících úspěchů. Jiří Tomášek ze třídy 8.A vybojoval 2. místo, na 4. místě se umístila Nela Bernasová a 5. místo získala Kateřina Majewski . Obě žákyně ze třídy 8.A. Na základě svých výborných výsledků všichni postoupili do krajského kola, kde své znalosti moli porovnat s 15 dalšími soutěžícími. Krásné 5. místo patří právem Jiřímu Tomáškovi /8.A/, na 6. a 7. místě byly Kateřina Majewski a Agáta Nárovcová /8.A/.

Ruština na naší škole měla vždy dobrou úroveň a velmi mne potěšilo, že bývalé žákyně, dnes studentky gymnázia Strakonice, Stanislava Košáková a Eliška Strejcová pokračovaly s ruštinou na střední škole. V krajských olympiádách reprezentovaly naši školu a dosahovaly vynikajících úspěchů. Elišce Strejcové se podařilo v letošním roce dosáhnout nejvyšší mety - postup do celonárodního kola.

Všem soutěžícím blahopřeji k dosaženým úspěchům a děkuji za vzornou přípravu.

Mgr. Hana Šimková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd