14. srpna 22:52

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 2. března 2020

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Ve středu 26.února se na naší škole konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Zúčastnilo se ho celkem 10 základních škol a gymnázií ze strakonického okresu. Soutěžilo se o postup do krajského kola a naši žáci si vedli velmi dobře. V kategorii 7. tříd získal 2. místo a postup si vybojoval Jindřich Skalák ze 7.M, v kategorii 6. tříd obsadil Vojtěch Fiřt ze 6.B 3. místo jen o půl bodu za postupem a v kategorii 8 .a 9.tříd byl na skvělém 4. místě Jan Němec z 9.C. Děkuji všem za předvedené znalosti a za vzornou reprezentaci školy.

Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd