13. srpna 06:56

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Rozdělení dětí do 1. tříd na školní rok 2020/21

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 9. června 2020

Rozdělení dětí do 1. tříd na školní rok 2020/21

Rozdělení dětí do 1. tříd na školní rok 2020/21

Rozdělení dětí do tříd. Vzhledem ke způsobu letošního zápisu nemůžeme na začátku školního roku vyloučit případné změny v rozdělení dětí. V prvních třídách budou vyučovat Mgr. Barbora Sládková (1.A), Mgr. Martina Škotková (1.B), Mgr. Lada Bublíková (1.C) a Mgr. Pavla Sosnová (1.D).

Přijatí jsou všichni uchazeči, kteří o přijetí do naší školy požádali. Zapsáno máme 136 dětí, z toho 26 žádá o odklad povinné školní docházky.

Vážení rodiče budoucích prvňáčků.

Zápis se uskuteční od 6. do 24. dubna, a to prostřednictvím internetu a bez přítomnosti dětí. Už nyní si můžete přečíst podrobné pokyny k zápisu.

Základní informace. Kritéria pro zápis do ZŠ Dukelská.

V prvních třídách budou vyučovat Mgr. Barbora Sládková, Mgr. Martina Škotková, Mgr. Lada Bublíková a Mgr. Pavla Sosnová.

Rodiče mohou žádat o přijetí nebo o odklad povinné školní docházky. V případě žádosti o odklad povinné školní docházky je třeba doložit vyjádření školského poradenského zařízení a vyjádření odborného lékaře či klinického psychologa. Doporučujeme, aby tyto doklady měl zákonný zástupce dítěte v době zápisu vyřízené.

Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd