13. srpna 08:26

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Lyžuj Lesy 2020

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 14. března 2020

Lyžuj Lesy 2020

Lyžuj Lesy 2020

Chci poděkovat všem závodníkům, kteří zvládli obratnostní závod Lyžuj Lesy 2020 i ve velmi náročných podmínkách (nedostatek sněhu, zledovatělý povrch). Na stupně vítězů se v kategorii registrovaných vešli: 1. místo Fiche Julie (1.- 2. třídy), 1. Brandová Beáta, 3. Šímová Viktorie (3.- 4. třídy), 2. Šíma Jakub (5.- 6. třídy), 2. Zahradník Jaroslav (9. třídy). Mezi neregistrovanými se nejlépe umístili: 5. místo Daříčková Veronika, 7. Sedláčková Marie, 8. Luhanová Vendula, 9. Baloušková Nela Fabiána (všechny 1.- 2. třída), 4. Rybáček Jan, 8. Sajfríd Ondřej, 10. Slavíček Jakub, 9. Jedličková Karolína (všichni 3.- 4. třídy), 9. Duběda Marek (5.- 6. třídy), 5. Švík Marek, 4. Rajtmajerová Natálie, 5. Kálalová Nela (7.- 8. třídy), 8. Sichinger Erik (9. třídy). Pochvalu však zaslouží všichni, kteří zdárně dorazili do cíle.

Kompletní výsledky najdete zde

Zvláštní poděkování patří paní učitelce Pavle Sosnové a panu vychovateli Pavlu Hejtmánkovi za obětavou pomoc při organizaci.

Tak zase za rok v doufám lepších zimních podmínkách.

Mgr. Radek Sosna Také v letošním školním roce se koná Lyžuj Lesy - závod žáků ZŠ od 1. do 9. třídy v běhu na lyžích. Jde o závod jak registrovaných závodníků, tak hlavně neregistrovaných, kteří již mají nějakou zkušenost na běžkách nebo naopak nemají a chtějí si je vyzkoušet.

Závod se koná ve středu 26. 2. 2020, plánovaný odjezd ze Strakonic je v 8:00 (místo bude ještě upřesněno podle počtu zúčastněných škol). Návrat je plánovaný na 13 hodinu. Organizátoři nabízejí v případě potřeby zapůjčení omezeného množství lyžařského vybavení (boty, lyže, hole)v místě závodu. Zapůjčení je, stejně jako doprava na závod, zdarma.

V případě zájmu o účast si mohou děti ve škole vyzvednout přihlášku u třídních učitelů (I. stupeň) nebo u svých vyučujících TV (II. stupeň) či či rovnou u mě ve sborovně II. stupně. Vyplněné přihášky odevzdávejte stejně.

Více informací o závodu najdete zde

Video z loňského ročníku zdea fotky zde. Poznáváte některé spolužáky?

Věřím, že využijete této možnosti, i když zima nám zatím ukázala jen svoji mírnou tvář.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd