13. srpna 07:38

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Lyžařský kurz 7.BCD

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 24. února 2020

Lyžařský kurz 7.BCD

Lyžařský kurz 7.BCD

Krásný týden plný sněhu, lyžování, sluníčka a modré oblohy prožili žáci a žákyně 7.B, 7.C a 7.D na lyžařském kurzu od 19.1. do 24.1.2020 v Lipně nad Vltavou. Kromě dopolední a odpolední výuky lyžování jsme zvládli navštívit aquapark, bobovou dráhu, besedu se členem Horské služby, dramatizaci pravidel FIS pro bezpečný pohyb na sjezdovce i večerní lyžování. Samozřejmostí byl i závěrečný večer s rozdáním diplomů a cen a doprovodný program.

Nejdůležitější však bylo přece jen lyžování, všichni zvládli bezpečně sjet Jezerní sjezdovku, ti rychlejší i náročnější terény. Na sjezdovce jsme neměli žádný vážnější úraz, počasí bylo krásné, sněhu dostatek a tak jsme se loučili s chatou Lanovka (kde jsme byli letos po mnoha letech pravděpodobně naposledy) smutně, ale plni lyžařských i nelyžařských zážitků.

Chci poděkovat všem instruktorům za jejich práci na kurzu a přístup k dětem, paní doktorce za zdravotnickou pomoc, dětem pak za jejich snahu a super přístup k lyžování po celou dobu kurzu.

Fotografie z lyžařského kurzu najdete zde

za všechny instruktory Mgr. Radek Sosna – vedoucí kurzu

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd