14. srpna 22:06

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 24. února 2020

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Ve středu 29.ledna 2020 proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné olympiády. Celkem se ho zúčastnilo 64 žáků, kteří soutěžili ve 3 kategoriích. V kategorii 6.tříd soutěžilo 19 žáků.Zvítězil Vojtěch Fiřt ze 6.B, druhý byl Filip Blovský ze 6.A a na třetím místě se umístila Marika Kouřimová ze 6.M. V kategorii 7.tříd bylo celkem 18 žáků. Zvítězil Jindřich Skalák ze 7.M, druhý byl Marek Sokol ze 7.M a 3.místo obsadila Helmová Barbora.Společné kategorie 8. a 9. tříd se zúčastnilo celkem 27 žáků. První místo obsadil Jan Němec z 9.C, druhé místo obsadil Darek Štrob z 9.M a třetí byl Vít Kotál z 9.M. Děkujeme všem zúčastněným žákům za předvedené znalosti a vítězům blahopřejeme k postupu do okresního kola, které se uskuteční 26.února na naší škole. Kompletní výsledky jednotlivých kategorií najdete zde.

Za učitele zeměpisu Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd