14. srpna 22:53

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 23. ledna 2020

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Školní kolo zeměpisné olympiády se uskuteční ve středu 29.ledna 2020. Soutěžit budou žáci ve třech kategoriích. Kategorie 6.tříd, kategorie 7.tříd a společná kategorie 8. a 9. tříd. Účastníci olympiády se dostaví ve 13,45 do učeben zeměpisu ve druhém patře. S sebou je třeba mít psací potřeby, fixy nebo pastelky, kalkulačku a pravítko. Soutěž bude mít dvě části. Test na všeobecné znalosti a práci s atlasem. Nominace tříd zajistí učitelé zeměpisu.Vítězové kategorií postoupí do okresního kola, které se bude konat opět na naší škole 26.února 2020.

Za učitele zeměpisu Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd