13. srpna 07:24

Alena

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Vánoční turnaj ve stolním tenise

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 2. ledna 2020

Vánoční turnaj ve stolním tenise

Vánoční turnaj ve stolním tenise

V pátek 13. prosince se uskutečnil již 6. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise. Zúčastnilo se ho celkem 50 hráčů a hráček . Sotěžilo se v kategoriích družstev a jednotlivců. V kategorii 5. – 6.tříd Zvítězilo družstvo 5.třída 1 ve složení Pojsl,Soukup, 2. byla třída 6.M(Skalický Korec) a 3. byla 5.tř.2(Soukupová,Pojslová). 7.třídy vyhrála 7.C(Harant,Vítovec,Vrkoč), 2.byla 7.M(Sokol,Kloud) a 3.místo 7.A(Čapek,Kloud,Zimanzl). 8. třídy vyhrála 8.A(Tomášek, Drančák,Nárovcová) před druhou 8.D(Moudrý,Dubský) a 3.místo 8.M(Havel,Beran,Vaněček). 9.třídy vyhrála 9.A(Svoboda,Macht,Vránová), 2.byla 9.B(Polívka,Rejžek,Rejžek) a 3.místo 9.M(Štrob,Zahradník,Kotál). V soutěži jednotlivců mladších žáků(5.-7.třídy) zvítězil Alex Harant ze 7.C, který ve finále porazil Roberta Soukupa z 5.D. Třetí místo obsadil Marek Sokol ze 7.M. V kategorii jednotlivců starších žáků(8.-9.třídy)vyhrál Jiří Tomášek z 8.A, který ve finále porazil Adama Svobodu z 9.A. Třetí místo obsadil Lukáš Vaněček z 8.M. Vítězové si v závěru turnaje měli možnost zahrát proti učitelům panu Gracíkovi a Křivancovi. Děkuji hráčům za účast, předvedené výkony a přeji všem hezké a spokojené Vánoce.

Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd