14. srpna 23:02

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Melancholická exkurze za přírodními krásami

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 22. října 2019

Melancholická exkurze za přírodními krásami

Melancholická exkurze za přírodními krásami

Ve středu 2. října se společně tři třídy - 7. A, 7. M a 8. M - vydaly do oblasti Českého středohoří. Jedno z našich nejmladších pohoří si pro ně připravilo nejen krásná zákoutí, ale i typickou proměnlivost podzimního počasí.

Z Litochovic vystoupaly zmiňované třídy k tzv. Porta Bohemica (Bráně Čech), kde řeka Labe vstupuje do Českého středohoří. Následoval náročný výstup na jeden z vrcholů, konkrétně na Lovoš, na jehož svazích v minulosti bojovala znepřátelená vojska v rámci sedmileté války.

Během exkurze žáci načerpali nejen nové znalosti z přírodních a humanitních věd, ale mnohdy překonali sami sebe při túře i výstupu na 570 metrový vrchol.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd