23. července 02:25

Libor

Jídlo

Navigace

Odkazy


Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Už jsem čtenář

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 28. června 2019

Už jsem čtenář

Už jsem čtenář

Naši prvňáčci byli dne 3. 6. 2019 slavnostně pasováni rytířem Abecedníkem I. na čtenáře. Tomu předcházela návštěva knihovny a beseda se spisovatelkou B. Vajsejtlovou. Také museli čtením dokázat, jak se naučili číst. Před pasováním žáci složili slib, že se ke knihám budou chovat slušně a s úctou. Na památku dostali keramickou medaili, diplom, čtenářskou průkazku do knihovny a knihu s názvem „Kde se nosí krky“ od spisovatele M. Tvrze. Tato kniha byla výhradně napsána a ilustrována pro účastníky na podporu čtenářské gramotnosti s názvem Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka. Finančně se také zapojil charitativní projekt „Čtení pomáhá“, který svým čtením podpořili žáci Čtenářského klubu z 6. D.

Mgr. Iveta Pospíchalová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd