11. srpna 06:29

Zuzana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » POHÁR ROZHLASU - krajské kolo Tábor

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 9. srpna 2018

POHÁR ROZHLASU - krajské kolo Tábor

POHÁR ROZHLASU - krajské kolo Tábor

V úterý 22.5.2018 se konal v Táboře jubilejní 50.ročník atletického závodu družstev Pohár rozhlasu.Z naší školy postoupilo do krajského kola družstvo starších žákyň ve složení Simona Walterová a Adéla Vandová z 8.C, Iveta Kouřimová,Eliška Mrázová a Zuzana Prokopiusová z 8.M, Tereza Soukupová z 9.C a Karolína Baloušková z 9.M.Bohužel se při rozcvičování zranila Tereza Soukupová, takže zbylých šest závodnic za ni muselo zaskočit a absolvovat disciplíny navíc.Nejvíce bodů zajistila pro družstvo Karolína Baloušková (1.místo v běhu na 800 m a 6.místo v běhu na 60 m)a Iveta Kouřimová(2.místo ve skoku vysokém - 143 cm).Blahopřejeme děvčatům k těmto skvělým výsledkům,celkově obsadilo naše družstvo 8.místo v kraji.Všechna děvčata zasluhují pochvalu za vzornou reprezentaci školy.Mgr.Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd