9. dubna 01:55

Dušan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Závěrečné turnaje 9. tříd

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. července 2015

Závěrečné turnaje 9. tříd

Na závěr školního roku, i na závěr celé docházky, sehráli žáci a žákyně 9. tříd turnaje ve volejbale a fotbale. Ve volejbalovém turnaji dívek bez prohry suverénně vyhrála děvčata 9.B se 3 výhrami, na 2. místě se umístila děvčata z 9.M se dvěma výhrami a jednou prohrou, na 3. místě skončila děvčata z 9.A s jednou výhrou a dvěma prohrami a na 4. místě děvčata z 9.C bez výhry.

Konečné pořadí děvčat:

1. 9.B

2. 9.M

3. 9.A

4. 9.C

Turnaj chlapců ve fotbale se stal kořistí chlapců z 9.C, kteří dokázali třikrát vyhrát a jednou remizovat, na 2. místě skončila 9.M, která třikrát vyhrála a jednou prohrála, na 3. místě 9.A za dvě výhry a jednu remízu, na 4. místě 9.B za jednu výhru a na 5. místě 9.D bez výhry. Děkuji klukům z 9.C za pomoc při organizaci turnaje.

Konečné pořadí děvčat:

1. 9.C

2. 9.M

3. 9.A

4. 9.B

5. 9.D

Mgr. E. Křivancová, Mgr. R. Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd