9. dubna 02:29

Dušan

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbal - II. stupeň

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. června 2015

Florbal - II. stupeň

Florbal - II. stupeň

V úterý 16.6.2015 se konal závěrečný zápas obou skupin florbalového kroužku II. stupně. Protože hráčů 8. a 9. tříd se nešešlo mnoho, nakonec se zápas hrál mezi 6. ročníky na jedné straně (oranžoví) a 7. - 9. ročníky na straně druhé (žlutí). Samozřejmě, že oranžoví museli být zvýhodněni, takže jejich gól platil vždy za dva. Po třech vyrovnaných třetinách bylo výsledné skóre 12:11 ve prospěch oranžových. Sladkou odměnu si zasloužili všichni nejen za tento zápas, ale za celý školní rok. Za vítěze nastoupili: Ondra Krejčí, Lukáš Brabenec, Filip Vaněček, Filip Kopenec, Dan Suchý, Dan Jarolím, za poražené pak: Pepa Pavlíček, Honza Ouředník, Filip a Michal Vojtíkové, Pepa Kočovský, Petr Hokynář. Díky všem a věřím, že se budeme potkávat s většinou i v příštím školním roce.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd