29. července 18:00

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Úspěchy v celorepublikové výtvarné soutěži „Správným směrem“ vyhlášené Policií ČR

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 14. srpna 2014

Úspěchy v celorepublikové výtvarné soutěži „Správným směrem“ vyhlášené Policií ČR

Úspěchy v celorepublikové výtvarné soutěži „Správným směrem“ vyhlášené Policií ČR

Policie ČR, Národní protidrogová centrála služby kriminální policie a vyšetřování ve spolupráci s Krajským úřadem Jihočeského kraje vyhlásila výtvarnou soutěž „Správným směrem“ pro žáky základních škol a středních škol. Žáci celé ČR měli vytvořit, co nejpůsobivější originální PROTIDROGOVÝ PLAKÁT.

Naše ZŠ v této výtvarné soutěži má 29 oceněných žáků, z nichž čtyři žáci Jolana Beranová, Lucie Prokopiusová, Eliška Vejmelková (všichni ze 6.M) a Radoslav Šefránek (7.A) se umístili na předních příčkách a získali kromě diplomu i věcné ceny s logem soutěže, lego a velký nástěnný obraz tvořený jejich vlastním soutěžním výkrese. Tyto výherní práce našich malých výtvarníků budeme mít možnost vidět na chodbě 2. patra 2. stupně naší ZŠ během příštího školního roku. Mezi další oceněné, kteří získali pamětní list patří Burjaková Barbora, Želízková Natálie, Králová Šárka a Vojtík Michal (ze 6.B), Hrazdirová Nikola, Blažková Šárka, Kůtová Kamila, Karlovcová Zuzana, Líbal Prokop a Hanušová Štěpánka (ze 6.M), Vranová Dominika, Krylová Marie a Maňhal Václav (ze 7.A), Mikešová Eva, Turková Natálie, Školníková Lenka, Klejnová Jindřiška, Hrašná Tereza, Vojčová Martina a Tomášek Vít (ze 7.B), Němejcová Karolína, Ratajová Adéla, Pálová Sabina, Šmejkalová Monika (z 8.B) a Vondroušová Barbora (z 8.M). Též sympatickou odměnou, kterou jsme získali byla památeční mince Policie ČR.

Všem devětadvaceti oceněným srdečně za celý pedagogický sbor gratuluji a přeji krásné a dlouhé prázdniny. Mgr. Věra Menčíková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd