29. července 16:24

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Krček

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 23. září 2014

Krček

Protože se množí dotazy, jak to bude s krčkem, chtěl bych všechny seznámit s tím co víme a co se v poslední době událo.

První výběrové řízení vyhrála firma MANE z Č. Budějovic. Po více než měsíci však tato firma odstoupila od smlouvy. Z mého pohledu je to šlendriánství, které poškodilo školu a především děti. Město Strakonice proto urychleně vypsalo nové výběrové řízení. To se konalo v pondělí 16.6.2014 a zvítězila v něm firma PRIMA Strakonice. Nyní běží zákonem stanovené lhůty a já doufám, že nikdo toto výběrové řízení nenapadne. Ovšem měsíční ztráta času se již dohnat nedá. V červenci bude za přísných hygienických podmínek probíhat odpláštění krčku a likvidace boletických panelů. Poté musí být provedeno vyčištění obou budov školy a bude provedeno měření výše azbestu. I toto trvá dosti dlouhou dobu. Pokud bude toto měření negativní, začnou probíhat bourací práce na starém schodišti, stavební práce na novém schodišti a novém opláštění. Předpokládáme, že toto se bude moci začít realizovat asi od poloviny srpna. Práce budou probíhat i během celého září. To pro nás znamená několik problémů, protože hlavní vchod do budovy bude uzavřen a do hlavní budovy školy se bude celé září chodit nouzovými vchody ze hřiště. Předpokládá se, že práce budou probíhat asi do poloviny října, ale hlavní vchod bude otevřen již koncem září.

Při odstraňování azbestu bude škola pro veškerý personál školy i pro veřejnost uzavřena. V současné době připravuji výběrové řízení na šatní skříňky, které by mělo být vyhlášeno na začátku července, aby při otevření krčku byly skříňky již na místě.

Tato nastalá situace mě velmi mrzí, ale rozhodl jsem se pro tuto variantu rekonstrukce, i za cenu těžkostí s tím vzniklých, oproti čekání další rok.

Doplněno: Vybrané návrhy na grafické ztvárnění krčku.

Mgr. Václav Vlček, ředitel školy

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd