1. dubna 22:43

Hugo

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Celostátní finále vědomostní soutěže Eurorébus

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

Celostátní finále vědomostní soutěže Eurorébus

V pátek 6.černa 2014 se v Top Hotelu Praha konalo celostátní finále 19. ročníku zeměpisné vědomostní soutěže Eurorébus. Z krajského kola Soutěže školních tříd se ze ZŠ Dukelská kvalifikovala družstva reprezentující třídy 8.M, 9.M a 9.A. Za třídu 8. M soutěžili Josef Ouředník, Jan Kočí a Václav Kotál, za 9.A Jan Poisl, Daniel Arnold a Patrik Šebesta a za 9. M Jiří Slabý, Michaela Helmová a Milan Kočí. Celkem soutěžilo 100 nejúspěšnějších škol z celé republiky a naši žáci obsadili 21. pozici. V tomto pořadí jsou započítána i gymnazia. Pokud bychom vzali pouze pořadí základních škol, byla by ZŠ Dukelská na krásném 8. místě. V soutěži tříd obsadila 9.M 14.místo (2.ZŠ), 8.M 23.místo (5.ZŠ) a 9.A 50.místo (15.ZŠ). Soutěže jednotlivců se zúčastnilo přes 1000 soutěžících a ZŠ 02 byl z naší školy nejúspěšnější Jiří Slabý z 9.M na krásném 21. místě. Soutěžení zpříjemnily různé doprovodné hry a také povídání o horolezectví. Blahopřejeme našim žákům k výborným výsledkům, děkujeme jim za vzornou reprezentaci ZŠ Dukelská a budeme se těšit na jubilejní 20.ročník vědomostní soutěže Eurorébus. Mgr.E.Křivancová, Mgr.D.Frühaufová,Mgr.M.Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 30. března do 3. dubna

Pondělí 30. března

Polévka

Polévka z rybího file s opraženou houskou

První jídlo

Bramborové šišky se strouhankou, mléko ochucené, banán

Druhé jídlo

Špagety se smetanovou omáčkou z nivy, čaj, voda s citrónem

Úterý 31. března

Polévka

Polévka pohanková se sýrem

První jídlo

Kuřecí přírodní plátek, fazole s rajčatovou omáčkou, jablečný mošt, voda s citrónem

Druhé jídlo

Pečený přírodní okoun nilský, brambory vařené, dresing česnekový, mléko

Středa 1. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Čtvrtek 2. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Pátek 3. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd