29. července 17:46

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Chinaski ve vaší škole

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 22. června 2014

Chinaski ve vaší škole

Vážení učitelé, rodiče a žáci. Na facebookových stránkách proběhla soutěž od skupiny Chinaski. Tato soutěž se nazývá „Chinaski ve vaší škole“ a naše třída 8.M se tohoto projektu zúčastnila. Natočili jsme krátké video o tom, proč by zrovna naše škola a naše paní učitelka K. Harajdová měla vyhrát koncert od skupiny Chinaski na naší škole. Soutěž poběží do soboty 31. května a vyhraje škola s nejvíce hlasy na Facebooku. Tímto bychom vás chtěli poprosit, abyste hlasovali pro naši školu ZŠ Dukelská Strakonice přes internetový odkaz: http://www.facebook.com/chinaskipage?sk=app_850127628347021&app_data

Předem děkujeme za odeslané hlasy a doufáme, že to naše škola vyhraje. Také bychom chtěli poděkovat za pomoc při natáčení třídě 9.C, p. uč. T. Novotnému a pí. uč. K. Harajdové. Žáci 8.M

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd