29. července 17:33

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Den regionu

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 22. června 2014

Den regionu

V pondělí 2. června proběhne na ZŠ Dukelská Den regionu, na který bychom touto cestou rádi pozvali celou strakonickou veřejnost. Den otevřených dveří začne v 8 hodin a skončí v 15 hodin. Program bude probíhat do 13 hodin. Na jeho přípravě se podílely všechny třídy naší školy. Proto vás můžeme pozvat na 25 besed a 17 prezentací s regionální tématikou. Těšit se můžete např. na tyto besedy: Ochrana přírody na Strakonicku, Ekologická výchova, K.Klostermann, Historie Radomyšle, Památky v Česticích, Hoslovický mlýn, Kněží hora, Jak se dříve žilo na Prácheňsku, Štěkeňský zámek a park, Stavba a vývoj dud, Řepice - vesnice roku 2012 a možná i vesnice Evropy, Pověsti Strakonicka atd.

Prezentace připravují žáci 2. stupně pro své mladší spolužáky ale i pro veřejnost. Jako příklad uvádíme: Sedlická krajka, Transport smrti, Hoštice u Volyně - hudba, film, J.Režný, Střela, Válka očima dětí atd. Z této nabídky si může vybrat každý něco zajímavého. Na své si však přijdou i milovníci hudby, tance a výtvarného umění. Poslechnout si můžete dudáckou muziku ve složení Pavel Reitmaier a Vít Režný s dcerami Julií a Barborou. Dále sbor naší školy pod vedením p.uč. K.Harajdové. Podívat se můžete na taneční vystoupení skupiny X-dance, RM Dance, ukázky společenského tance v podání K.Vokrojové a M.Vojtíka, vystoupí také Řepické Babči, skupina historického šermu Vendetta a na školním hřišti zahraje hudební skupina Wait For. Své obrazy budou vystavovat P.Koubek, p.uč. Malinová, p.uč. Menčíková a K.Trnková. Podívat se můžete i do hrnčířské dílny. Pozvání na naši akci přijali a do besed se zapojili místostarosta P.Pavel - český technik a experimentální archeolog, basketbalový trenér M. Vondřička a herečka a zpěvačka Hanka Křížková. Navštíví nás také starostové obcí Řepice, Katovice, Radomyšl a Sedlice. Celou akci doplní prodejní výstava Regionálních produktů Prácheňska před hlavním vchodem. Podrobný program.

Zveme vás k nám do školy, přijďte se poučit a pobavit. Budeme moc potěšeni, pokud se rozhodnete přispět na zaplacení nákladů celé akce a na vydání publikace Méně známá místa našeho regionu, méně známé osudy lidí... Za vaše příspěvky předem děkujeme.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd