1. dubna 21:52

Hugo

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Mladý programátor 2014

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

Mladý programátor 2014

Mladý programátor 2014

Celostátní finále této soutěže jsme měli tu čest pořádat po devíti letech opět ve Strakonicích. Na naší škole jsme přivítali 40 soutěžních týmů, které si účast vybojovaly v regionálních kolech. To představovalo ve třech kategoriích více než 60 soutěžících z různých míst České republiky.

Celá soutěž proběhla díky pečlivé přípravě a pomoci mnoha ochotných lidí velmi hladce. Chtěl bych tímto všem, kteří nám pomohli, velice poděkovat. Naši mladí programátoři se nám odměnili tím nejlepším způsobem a vybojovali ve velké konkurenci hned dvě místa na stupních vítězů. V kategorii žáků 2.stupně získala dvojice Kryštof Piorecký a Jan Valeš (7.M) stříbrnou příčku. V kategorii žáků 1.stupně zůstala ve Strakonicích dokonce zlatá medaile, o kterou se zasloužil Ondřej Lukeš (4.B). Všem třem žákům gratuluji k zisku opravdu velkého úspěchu na celostátní úrovni a děkuji za vynikající reprezentaci naší školy. Výsledková listina.

Soutěžilo se v dětském programovacím jazyce Baltík. Žáci měli tři hodiny na vyřešení tří úloh. V době, kdy odborná porota úlohy hodnotila, soutěžící měli na programu výlet do Hoslovic, kde si prohlédli místní středověký vodní mlýn.

Soutěž se konala za podpory Jihočeského kraje a města Strakonice. Mgr. Zdeněk Gracík V krajském kole soutěže v programování, které se uskutečnilo 19.března v Českých Budějovicích, jsme získali hned dvě zlaté medaile. V kategorii mladších to bylo zásluhou Ondřeje Lukeše ze 4.B a v kategorii starších zásluhou týmu Plynaři, který složili Kryštof Piorecký a Jan Valeš ze 7.M. K vynikajícímu úspěchu chlapcům gratulujeme!

Do celostátního finále, které se uskuteční ve dnech 13.-15.června ve Strakonicích postupují ještě Natálka Prušáková s Jirkou Jáchymem v kategorii A a Patrik Hučko v kategorii B. Výsledková listina. Podrobné výsledky. Zdeněk Gracík

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 30. března do 3. dubna

Pondělí 30. března

Polévka

Polévka z rybího file s opraženou houskou

První jídlo

Bramborové šišky se strouhankou, mléko ochucené, banán

Druhé jídlo

Špagety se smetanovou omáčkou z nivy, čaj, voda s citrónem

Úterý 31. března

Polévka

Polévka pohanková se sýrem

První jídlo

Kuřecí přírodní plátek, fazole s rajčatovou omáčkou, jablečný mošt, voda s citrónem

Druhé jídlo

Pečený přírodní okoun nilský, brambory vařené, dresing česnekový, mléko

Středa 1. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Čtvrtek 2. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Pátek 3. dubna

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd