29. července 16:59

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Strakonice čištější a krásnější

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 15. dubna 2014

Strakonice čištější a krásnější

Strakonice čištější a krásnější

V rámci výuky občanské výchovy se žáci 8.A zúčastnili dobrovolnické akce města Strakonice. Ve 14 hodin jsme se u školy rozdělili na 4 skupiny, nafasovali pracovní rukavice, pytle na odpadky a mapu lokality, kterou jsme měli zbavit odpadků. Sbírání jsme si zpestřili soutěží o nejzajímavější a nejoriginálnější nález-odpadek (při vyhlašování suverénně vyhrál nález staré rozbité televize, i když rošt od sporáku i se starými hrnci také nebyl špatný...). Kdo chtěl, mohl po akci završit odpoledne opékáním buřtů pod Hvězdou. Doufám, že nejen já jsem odcházel s pocitem, že jsme vykonali něco dobrého pro naše město, pro okolí, kde žijeme. Těch 60 minut práce za to určitě stálo!!! Děkuji všem, kteří se akce zúčastnili.

Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd