29. července 16:21

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Ředitelské volno

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 11. května 2014

Ředitelské volno

Ředitelské volno

V rámci svých pravomocí uděluji ve dnech 2.5. a 9.5. 2014 ředitelské volno. Již dnes se mnoho rodičů informuje na možnost nepřítomnosti jejich dětí v těchto dnech ve škole. Předpokládám, že by v těchto dnech byla nízká účast žáků na vyučování.

Volno bude využito ke generálnímu úklidu jak ve škole, tak ve školní jídelně. Budou prováděny přípravné práce na Den regionu, který se uskuteční dne 2.6.2014. Budou se provádět drobné opravy a údržba, které nelze provést za chodu školy.

U pedagogických pracovníků bude probíhat samostudium (podle pokynů daných vyhláškou). Školní družina bude v provozu pro děti I. stupně (přihlášené předem) od 7,00 do 14,00 hodin. Školní jídelna nebude v provozu.

Mgr. Václav Vlček, ředitel školy

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd