7. dubna 14:31

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Matematický Klokan 2013/14

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 29. dubna 2014

Matematický Klokan 2013/14

Matematický Klokan 2013/14

Letos, ostatně jako již tradičně každým rokem, proběhla na naší škole soutěž Matematický Klokan. Celkem se jí zúčastnilo 113 žáků druhého stupně a přes 400 žáků prvního stupně.

V kategorii Benjamín se na 1. místě umístil Prokop Líbal ze 6.M, na 2. místě Jan Valeš ze 7.M a na 3. místě Kryštof Piorecký také ze 7.M. Výsledková listina.

V kategorii Kadet na 1. místě Josef Ouředník z 8.M, na 2. místě Otakar Němeček z 9.M a na 3. místě Václav Kotál z 8.M. Výsledková listina.

V kategorii Klokánek se na 1. místě umístil Filip Vaněček z 5.D, na 2. místě Jakub Janáč z 5.D a na 3. místě Marie Klímová z 5.B. Výsledková listina.

V kategorii Cvrček zvítězil Stanislav Opl ze 3.D, na 2. místě skončil Matyáš Sedlecký ze 3.D a na 3. místě Daniela Havlanová a Jan Němec ze 3.A. Výsledková listina.

Za všechny učitele matematiky všem umístěným blahopřeji a ostatním děkuji za účast. Mgr.Hana Vojtová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd