29. července 17:07

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Adopce zvířátka

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 7. dubna 2014

Adopce zvířátka

Adopce zvířátka

V letošním roce si páté třídy vydělaly sběrem kaštanů, žaludů a papíru na adopci zvířátka v ZOO Praha. Bohužel adopce nelze sdružovat, proto si každá třída vybrala své vlastní zvířátko. Poslanou částkou žáci přispějí na chov zvoleného druhu a dostanou cedulku se svou třídou zveřejněnou u expozice zvířete, které podporují, a pozvání na akce pořádané během roku, včetně výročního setkání sponzorů a přátel a každý dostane volnou vstupenku do ZOO. Děti si vybraly: 5.A, Lori vlnkovaný, 5.B, Agama turkestánská, 5.C, Lori vlnkovaný, 5.D, Bazilišek zelený. Každé zvíře je za 1 500 Kč. Za kaštany jsme získali 2 566 Kč, některé děti donesly hotovost za sběr papíru ve sběrně - celkem 465 Kč a zbytek proplatilo SRPŠ za 1 505kg starého papíru. Všem dětem, které se aktivně podílely na sběru moc děkujeme a doufáme, že je výlet do Prahy potěší.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd