29. července 17:56

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Třiďte lépe, prosím!

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 1. dubna 2014

Třiďte lépe, prosím!

Třiďte lépe, prosím!

Při posledním svozu nám firma neproplatila značnou část víček vzhledem k tomu, že mezi nimi byly baterie, šišky, víčka od piva...Viz obrázek.

Dovolujeme si vás upozornit, že se vybírají pouze víčka od PET lahví, nikoli např.: od šlehačky, laků na vlasy apod. Děkuji Mgr.Hana Vojtová

Dopis od firmy: Dobrý den paní Vojtová,

bohužel jsem Vás nezastihla na telefonu, ale chtěla bych Vás tímto informovat o stavu Vaší dodávky HPDE víček v rámci akce Nakrmte Plastožrouta. Ještě jednou děkujeme za Váš obrovský zájem o sběr víček a za Vaši dodávku ze dne 29.2.2014.

Ráda bych Vás tímto informovala o celkovém množství Vámi dovezených víček. Jedná se celkem o 1175 kg HDPE víček.

Bohužel jsme při kontrole kvality před výrobním zpracováním zjistili kontaminaci různými materiály, ať už jinými druhy plastů, kovem, papírem, apod. - viz přiložené fotografie. Chtěli bychom také upozornit na velmi častý problém, a to přítomnost baterií, které pokud by se dostaly do naší výroby, mohly by vážně poškodit výrobní zařízení. Z Vaší dodávky se vytřídilo značné množství těchto baterií a jiných plastů (celkem 13,4 kg), proto Vás velmi prosíme, abyste informaci o lepším třídění víček předala dále svým sběračům, abychom předcházeli zdlouhavému třídění a srážkám z váhy.

Bohužel jsme nuceni za tuto kontaminaci srazit 118 kg (767,- Kč) z celkového naváženého množství HDPE víček. Tzn. že Vám bude proplaceno1057 kg (6 870,50 Kč) HDPE víček.

Děkujeme za Vaše pochopení.

Věříme, že postupem času dospějeme k co nejlepší kvalitě dodávek a oboustranné spokojenosti.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd