7. dubna 15:45

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Celostátní kolo recitační soutěže 2. - 5. třídy

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

Celostátní kolo recitační soutěže 2. - 5. třídy

Celostátní kolo recitační soutěže 2. - 5. třídy

13. - 15. června proběhla ve Svitavách celostátní přehlídka a dílna dětských recitátorů. Naši školu reprezentovala Karolína Jánská (4.D). Karolínka se zúčastnila během 3 dnů nejen přehlídky nejlepších recitátorů z celé ČR, ale i různých dalších aktivit (dramatické dílny, recitace a závěrečný rozbor s porotou). Porota ocenila velice příjemný kultivovaný projev a pochválila Karolínku za to, jak hezky navazuje kontakt s obecenstvem.
Karolínka si víkend zaslouženě užila, odnesla si spoustu zážitků a jistě využije nabyté zkušenosti i v dalších soutěžích. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a mamince děkujeme za obětavý doprovod během celé třídenní akce.
Mgr. Pavla Sosnová
Ve čtvrtek 24.4.2014 proběhlo v Českém Krumlově krajské kolo Přehlídky dětské recitace I. a II. kategorie. V kategorii I. reprezentovala naši školu Julie Nováková, která se umístila mezi nejlepšími čtyřmi soutěžícími (pořadí se neudělovalo) a odnesla si čestné uznání. Tato kategorie krajským kolem končí - Julince moc blahopřejeme k vynikajícímu úspěchu.
V kategorii II. nás reprezentovala Karolína Jánská, která krajské kolo jednoznačně vyhrála a získala diplom za postup do celostátního kola. Karolínce také moc blahopřejeme k výbornému úspěchu a přejeme hodně štěstí a krásných zážitků v celostátním kole v polovině června. Ráda bych poděkovala Mgr. Vlastě Frühaufové a Mgr. Ladě Bublíkové za přípravu Julinky a Mgr. Pavle Samcové za přípravu vítězky krajského kola Karolínky. Děkuji i rodičům za podporu a pomoc při trénování přednesu doma.
Mgr. Pavla Sosnová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd