7. dubna 15:34

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Matematická olympiáda 2013/14

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 25. února 2014

Matematická olympiáda 2013/14

Matematická olympiáda 2013/14

Dne 22. 1. 2014 proběhla na naší škole okresní kola matematické olympiády pro 5. a 9. ročník.

V kategorii mladších soutěžilo celkem 30 žáků ze sedmi škol celého okresu. Úkolem pro všechny soutěžící bylo v časovém termínu 90 minut vyřešit 3 příklady. Skvělého výsledku dosáhly žákyně naší školy Amálie Rozhonová z 5.A a Marie Klímová z 5.B, které společně obsadily v kategorii 5. ročníků vynikající 1. - 4. místo.

V kategorii starších ze účastnilo celkem 23 žáků z devíti škol. Soutěžící řešili 4 příklady v časovém termínu 4 hodin. Výborného umístění dosáhli žáci z 9.M Jiří Slabý a Milan Kočí, kteří společně obsadili skvělé 3. – 5. místo. Mezi úspěšné řešitele se ještě zařadili: Martin Plaček 6. místo, Jana Skálová 7. místo a Jakub Kopenec 11. - 13. místo. Všichni z 9.M.

Poděkování patří vyučujícím pátých ročníků, Mgr.Renatě Dolanské a Mgr.Marii Kadlecové, za kvalitní přípravu 9. ročníku.

Mgr.Jana Nováková

Výsledky okresních kol: 9.ročník, 5.ročník

Výsledky školních kol: 9.ročník, 5.ročník

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd